Diş Ağrısı DuasıDiş Ağrısı Duası,Diş ağrısı insana dayanılmaz ızdırab ve acı veren bir ağrıdır. Bu ağrı dagenellikle gece başlar ve bu durumda da yapılacak her hangi bir şey yoktur.Böyle zamanlarda aniden gelen bu dayanılmaz ağrılara önereceğimiz şudur. Kişilerbu dayanılmaz ızdırabı çekiyorsa, sağ elinin işaret parmağını ağrıyan dişinin üzerinegetirerek bu duayı okusun.

( Elif lam mim sad. Kaf ha ya ayın sad Ha mim ayın sin kaafLa ilahe illa hüve rabbül arşil azimi. Üskün eyhüvel vec’u billezi in yeşe yüskiniirriyhafeyazlelene revakide ala zahirihi ve lehü ma sekene filleyli vennehari vehüveassemiy’ ul aliymü.)

Diğer bir yöntem iseşudur:

Bir yemek kaşığı sofra tuzu üzerine Fatiha-i şerifeyi 7 kezveya 3 defa da: ‘’Ve nünezzilü minel u’ani ma hüve şifaün ve rahmetün lilmü’miniyye üskün eyyühel vec’u billahillezi lehü ma sekeni filleyli venneharive sallallahü ala seyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve selemle.

Diş Ağrısı Duası

’’

Bu duayı okuyup üfledikten sonra tuzu yarım su bardağı suyuniçine koyarak, bu suyla dişlerini çalkala. Cenab-ı Vacibü’l Vücud Hazretlerininkeremi ve izniyle ağrı çarçabuk diner ve bu okunmuş su ile devamlı günde birkez dişlerini çalkalayan bir kimse kesinlikle diş ağrısı çekmez.

Başka Bir Dua İse:

“Ve tera’l-cibale tehsebuha camideten ve hiye temurrumerra’s- sihab. Sun’allahillezi kule şey’in innehu habirun bima tef’elun.”

Manası:

“Ve görürsen dağları da duruyor sanırsın, hâlbuki onlarbulut gibi gelip gider dağılır. Her şeyi sapasağlam ve yerli yerinde halk edenAllah’ın işidir bu. Şüphesiz o, ne yapıyorsanız hepsinden haberdardır.” (Neml88./  Mefatih’ul Hacat, 161 )

Yayınlanma Tarihi : 23.02.2014 12:15:07

Diş Ağrısı Duası Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

11 Yorum Yapılmış "Diş Ağrısı Duası"

isimsiz

Cevap Sayısı: 0
allah hiç kimseye diş ağrısı göstermesin amin :)

2016-03-14

Kullanıcı oyu: 4,5

İBLİS

Cevap Sayısı: 0
allah dişi ağrıyan herkese yardım etsin çünkü diş ağrısı dayanılmaz bir şey.

2016-02-21

Kullanıcı oyu: 4,5

isimsiz

Cevap Sayısı: 0
allah dişi ağrıyan herkesi ama öncelikle ablamı korusun

2015-09-22

Kullanıcı oyu: 4,5

İsim vermiyorum

Cevap Sayısı: 0
Allah hepimizi diş ağrısından korusun.

2015-09-09

Kullanıcı oyu: 4,5

İsimsiz

Cevap Sayısı: 1
Allah bizim diş ağrılarımızdan korusun.

2015-09-09

Kullanıcı oyu: 4,5

isim yok

Cevap Sayısı: 0
arkadaşlar benim de dişim çok ağrıyor du duğayı okudum geçti siz allahtan umudunuzu kesmeyin ve largopen adlı antibiyotiği kullanın gerçekten iyi geliyor

2015-06-16

Kullanıcı oyu: 4,5

zeynep

Cevap Sayısı: 0
allahım su agırıyam dişime yardımcı ol ne olur babam ankaradan seker getirdi onu yedim 1 sene diş agrısı cekiyorum allahım sen dişi agrıyan herkeze sifa ver amin

2015-04-22

Kullanıcı oyu: 4,5

diş doktoru

Cevap Sayısı: 9
madem bu kadar kolaydı biz boşuna okumuşuz ya

2015-03-07

Kullanıcı oyu: 4,5

tevfik

Cevap Sayısı: 0
yemin ederim bu duayı okumayana denk sızım sızım sızlarken duanın bitimiyle hiç bir şey olmamış gibi allahım bu nasıl bir hikmettir

2014-08-24

Kullanıcı oyu: 4,5

ali

Cevap Sayısı: 0
Pelin agriyan disibe dua okuduktan snra tuzla carkala ve buz u agriyan disine koy birden agrir buzu cek gecer ben oyle yapıyorum

2014-08-13

Kullanıcı oyu: 4,5

helin

Cevap Sayısı: 0
benim her gun okadar dis sorunlarım var ne olur banayardim edin

2014-06-01

Kullanıcı oyu: 4,5
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Nazar Duası, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Şubat - 2017