ezgi, Şifa Duası Yorumu


“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
Allah rızası için benim için bu duayı okuyabilir misiniz


ezgi, 06.2.2015 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

murat kaan
15.10.2015
EZHİBİL BESE RABBEN NAAS. EŞFİ, VE ENTEŞŞAAFİİ, LA ŞAAFİE İLLAA ENTE, LA ŞİFAAE İLLAA ŞİFAAUK. ŞİFAAEN LAA YÜĞAADİRU SEKAMEE..
ALLAHIM BU KARDEŞİMİZ KİMİN İÇİN ŞİFA İSTEDİ İSE ONUN HASTALIĞINI SIKINTISINI, AĞRISINI, ATEŞİNİ, VARSA VUCUDUNDA ZEHRİ VE KÖTÜ HUYLU ZARARLI NE VARSA ONLARI VE VUCUDUNDAKİ HER TÜRLÜ BOZULMAYI GİDER, KALDIR VE YOK ET, SEN İNSANLARIN RABBİSİN ALEMLERİN DE RABBİSİN BİZİM DE RABBİMİZSİN, BENİMDE RABBİMSİN, SENDEN BAŞKA ŞİFA VEREN YOKTUR, SENİN ŞİFANDAN BAŞKA ŞİFA DA YOKTUR. BAŞTA ANNEM BABAM OLMAK ÜZERE BANA VE BÜTÜN ŞİFAYA MUHTAÇ HASTALARLA BİRLİKTE ÖZELLİKLE ŞİFA BEKLEYEN BU HASTA KARDEŞİMİZE BİRDAHA TEKRARI OLMAYACAK ŞEKİLDE BU HATALIĞINA VE BAŞKA DA BİLMEDİĞİ DİĞER BÜTÜN HASTALIKLARINA VE İLERDE OLABİLECEĞİ DİĞER BÜTÜN HASTALIKLARINA ŞİFA VER ALLAHIM. LAA İLAAAHE İLLAAA ENTE. (SENDEN BAŞKA İLAH YOKTUR.). KARDEŞİM BİLMUKABELE GÜZEL DUANI BEKLERİM. mkgul02@hotmail.com

günay
08.3.2015
okudum .sende benim için oku.bebeğimin kemiğinde kist çıktı.inşallah iyi huyludur.senin derdinede Rabbim acil şifalar versin kardeşim

saadet
17.2.2015
okudum canım benım ıcınde okuyun lutfen

nazan
17.2.2015
Amin Ezgi kardeşim.İnşallah Yüce ALLAH dualarımızı kabul eder.Rabbim ne dilerse o olur.Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.Yüce arşın sahibi , Yücel ALLAH tır.Dilimizden zikir , kalbimizden ALLAH sevgisi eksik olmasın İnşallah.


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Nazar Duası, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Aralık - 2017