Büyüden kurtulmanın formülü : , Kara Büyü Yorumu


7 felak 7 nas 7 ayetel kürsi okuyup Allahım bana büyü yapanlara ben hakkımı helal ettim sende onları affet ve büyünün bozulması için senin kelimelerine sığınıyorum deyin büyü bozulur kendi büyümü bozdum bunuda bu işle uraşan bi hoca öğretti

Büyüden kurtulmanın formülü : , 23.4.2015 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

Pırıl
10.2.2016
Ya ben bir şeyin mantığını anlamak istiyorum. Tabiki duamızı etmeliyiz ama kendimize büyü yapan birine neden hakkımızı helal etmeli ve onun affı için dua etmeliyiz ki büyü bozulsun. O zaten kötü bir şey yaptığını biliyor ve tövbe etmedikçe de devam edecek. Yani Allah onu affetmezse büyü bozulmayacak mı? Bizim kendi duamızı duymayacak mı Allah. Bence biz böyle bir şeyle karşılaşacak ne yaptık diye düşünüp kendi affımızı istemeliyiz. Bilerek kötülük yapana anca Allah ıslah etsin denir. Böyle olunca yapan kişi nasılsa benim affımı itemeden kurtulamaz deyip rahatlıkla yapmaya devam etmez mi?

metin
1.7.2015
teşekkür ederim


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Nazar Duası, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Ekim - 2017