fatma, Şifa Duası Yorumu


Benim 2 yaşında bi kızım var ve hasta eli kolu yüzü vücudu her yeri kıpkırmızı yaralar çıktı ne olur dua edin kızım biran önce sağlığına kavuştu Rabbim kimseyi korktuğu yere uğratmasin tez zamanda tüm hastalara benim kızım da içinde beraber acil şifalar versin allahım.


fatma, 22.5.2015 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

murat kaan
15.10.2015
şifa allahtan, allahtan başka şifa veren yok, onun şifasından başka da şifa yok, duaların kabul olduğu 5 zamanı kollamak lazım, bunlardan 2 si en sık karşımıza çıkan, cuma gecesi yani perşemin akşamından başlayan gece, diğeri de cuma günü icabet saati, her perşembe akşamından sonra imkan varsa uymamalı, yada biraz uyuyup kalkmalı ve o gece tesbih namazı, tövbe istiğfar, teheccüd namazı ve hacet namazı kılarak, salavatlar içinde dualar ederek şifa verene hakka müracaat etmeli, inşaallah ben bu satırları yazarken kızınış şifa bulmuştur. allah ismi azam hürmetine, katında kendisi için değerli olan ne varsa onlar hürmetine kendimle birlikte, annem baban ve şifaya muhtaç bütün hastalarla birlikte bir daha çıkmamak üzere hastalıklarımıza ve kızınız bu ve daha sonra çıkacak ne hastalığı olursa onlara acil şifalar versin diliyorum. mkgul02@hotmail.com. dualarınıza ve duaya muhtaç biri.


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Nazar Duası, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Kasım - 2017