AYŞE, Hacet Duası Yorumu


İLK DUAYI NE ZAMAN OKUSAM OKUR OKUMAZ ESNEMEKTEN BİR HAL OLUYORUM.ESNEMEKTEN GÖZLERİMDEN YAŞLAR GELİYOR.SADECE BU DUADA BÖYLE OLUYOR.BUNUN BİR SEBEBİ VAR MI ACABA

AYŞE, 26.4.2016 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

Eda
31.12.2016
Üzerinde ya da ortamınızda nazar olduğunu gösteriyor.Ayetel-kürsi suresini çokça okumanız la mümkünse bir ay boyunca hergün suya 19 ayetel-kürsi, 41 ihlas suresi, 41 felak suresi, 41 nas suresi okuyabilirsiniz ve . Nazar okunmadan geçmez ve üzerinizde kalırsa baskı ve stres oluşturur. En iyi çözüm kişinin kendisine okumasıdır.

mehmet
21.9.2016
sızın okudugunuz dua ıle şeytanın kuçuluyor ondan dolayı esneme gelıyor en kucuk şeytan agzınıza kaçıyor.Allah yar ve yardımcın olsun duayı bol bol okuyun

SEHER
15.7.2016
GÖNÜLSÜZ YAPILAN YADA OKUNAN SEYLERDE ESNEME OLUR

garip
16.6.2016
evet üstünüzdeki ruhani ve manevi kötülükleri temiziyor

derya
14.6.2016
kardesim bedduüzzaman hz. derki hayırlı bir işe başalyınca ve yahut sohpet dua esnasında seytan size vesvese vererek uykunuzu getirir ve esnetir.


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Nazar Duası, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Aralık - 2017