Habbab, Kara Büyü Yorumu


Kara büyü gerçekten varsa son derece korkutucu. Hiç tanımadığınız biri bile, size kara büyü yoluyla zarar verebilir. Fikri dahi ürkünç.

Habbab, 01.3.2014 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

sedat
06.5.2016
büyüye karşı fatiha suresi ayatel kürsü ihlas suresi nas ve falak surelerini günde en az 7 defa oku yalım ve ya bir bardak suya okuyalım şifaniyetine içilim peygamber efendimiz yatar nas felak surelerini okur ellerini yüzünü gügüs kısmını mesh ederek yatar uyurmus yukarda yazmış oldugun sureleri yatar ken hiç yoktan birer defa okuyalım faydası cok büyük bendenedim ve faydasını gördüm sizde deyin faydasını göreceksiniz

fatma kılıç
02.9.2015
kara büyu nasıl bozulur


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Nazar Duası, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Aralık - 2017