Birinin Rüyasına Girmek İçin DuaBirinin Rüyasına Girmek İçin Dua, bunun için Allahu Teala' nın Yâ Musavvîr ism-i şerîfi, 336 kere okunur. matlubun (sevilen kişinin) şekli tahayyül edilerek (gözünde canlandırarak), gece kamer saatinde okunur ise, istediğin adamın rüyasında görünürsün.

Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua uygulaması: Belki çoğu yerde görülen, ancak tam olarak anlatılmayan bir duanın esrarından bahsetmek istiyorum. Bu dua ile sizi hatırlamasını istediğiniz kişilere, sevdiğiniz kişilere, arkadaş, dost ve aileniz içinde kullanabilirsiniz. Bunu tavsiye ettiğim kişilerden olumlu sonuç aldıklarına dair, geri dönüşler olduğundan, burada sizinle paylaşmayı uygun gördüm. Duayı yapmak için belirli şartlar olacaktır. Şimdi duanın nasıl yapılacağını size anlatacağım.

Birinin Rüyasına Girmek İçin Duanın yapılışı: Eğer bu işin içinde evlilik emeli gibi bir şey yoksa size tavsiyem gecenin kamer saatinde ilk önce niyetinizi yapın ve iyice yoğunlaşarak, rüyasına girmek istediğiniz kişiyi düşünün, sonra 336 defa Ya Musavvir esmasını çekin, Allah’ın izni ile istediğin kişinin rüyasına girilir.

Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua

Şayet bu işin içinde evlilik muradı gibi bir durum varsa önerim. Bunun biraz ayrıntısını anlatmam gerek. Mesela sevdiğimiz kızın ismi Ayşe, ana adı Fatma, benim adım Mehmet, ana adı Emine olsun. Bunun için; “Ekaddu nevme fatma binti ayşe ala mehabbeti eynep bin Hasan ve aşkı bir hürmetis suretil fatiha” diyerek üç defa okunur ardından 33 kere Fatiha suresi okunursa Allah’ın izi ile sevdiğiniz kişi, sizi rüyasında görür.

Birinin Rüyasına Girme Duasının şartları 

  • Dua yapılacak kişinin sizi tanıması gerekir, tanımayan ve sizi görmemiş bir kişiye bu duayı uygulamanızın hiç bir anlamı olmayacaktır.
  • Duayı uygulamadan önce iyice konsantre olunması gerekir.
  • Bu duanın mümkün olduğu kadar sessiz bir ortamda yapılması gerekir.
  • Özel bir saat yok ise geceyi tercih edin.
  • Dua kime karşı yapılacaksa annesinin adını da öğrenin, bunu öğrenmek mümkün değilse Havva ismi yeterli olacaktır.

Yayınlanma Tarihi : 08.10.2016 14:16:22

Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

9 Yorum Yapılmış "Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua"

Derya

Cevap Sayısı: 0
Bu oluyomu yani günaha gitmeyelim bu gerçek bidua dim

2017-11-15

Kullanıcı oyu: 4,5

Hasret

Cevap Sayısı: 0
Sevgilimin bel fıtığı var ve eylesin problemli elimden gelen desteği yapıyorum ama yeterli olmuyor ne olur bi dua söyleyince sevgilimle eskisi gibi mutlu olayım allah rızası icin

2017-10-26

Kullanıcı oyu: 4,5

hlina

Cevap Sayısı: 0
Bu büyü değil dimi bende öyle duydum

2017-10-17

Kullanıcı oyu: 4,5

Melek altin

Cevap Sayısı: 0
Anne adini bilmyorum isim soyasim olurmu acaba

2017-09-29

Kullanıcı oyu: 4,5

nehir

Cevap Sayısı: 0
ben bu duayı okudum ama başka bi sayfada bunun dua değilde büyü olduğu yazılmış o yüzden çok tedirgin oldum ve korktum açıkcası gerçekten dua mı büyü mü bi açıklama yaparmısınız büyü yazdıklarını görünce beynimden vuruldum ve ne yapacağımı şaşırdım

2017-09-23

Kullanıcı oyu: 4,5

Sevgi

Cevap Sayısı: 0
Her gunun kamer vakti farkliymis.
Persembe gunu kamer vakti ikindiyi gosteriyor
Bu esmayi gece mi okumak gerekiyor yoksa ikindi vakti mi

2017-09-13

Kullanıcı oyu: 4,5

kemal

Cevap Sayısı: 0
Neden hasan diyoruz

2017-08-17

Kullanıcı oyu: 4,5

ayşenur

Cevap Sayısı: 0
Senin ismin mehmetse hasan niye diyoruz

2017-05-10

Kullanıcı oyu: 4,5

Emine

Cevap Sayısı: 0
Evlenme niyeti olan kimseye yapılırken ya musavvir esmasını okumak zorunda mıyız yoksa sadece 33 fatiha ile o dua mı acil cvp verirseniz çok memnun olurum

2017-04-11

Kullanıcı oyu: 4,5
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Nazar Duası, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Kasım - 2017