Kara Büyü
11 Temmuz 2024

Kara Büyü

Kara büyü, bir kişiye kötü niyetle yapılan ve zarar vermeyi amaçlayan büyüdür. Bu tür büyüler, bir kişinin canına, sağlığına, malına, ailesine ve işine karşı kötü amaçlarla yapılmaktadır. Kara büyünün amacı, dini ve etik ilkelerden uzak kalınarak, cin ve şeytani varlıklar gibi doğaüstü güçlerle insanlara zarar vermektir.

Kara Büyü Hangi Amaçlarla Yapılır?

  • Birbirini seven iki insanın ayrılması için veya karı kocanın boşanması amacıyla yapılabilir.
  • Dil bağlamak amacıyla; burada kara büyü yapılan kişinin, büyüyü yaptıran kişiye karşı suskunlaşması ve onun önünde konuşamaması hedeflenir.
  • Erkeğin cinsel kudretini bağlamak için; bu tür büyüler genellikle bir erkeğin cinsel yeteneklerini kullanamaması veya eşini aldatan erkeğin diğer kadınlara karşı cinsel kudretinin bağlanması amacıyla yapılır.
  • Uyku bağlama amacıyla; burada kara büyü yapılan kişinin gözlerine uyku girmemesi hedeflenir.
  • Bir kişiyi hastalığa sürüklemek, sakat bırakmak veya daha da ileri gidilerek kişinin ölümüne yönelik kara büyüler yaptıranlar bile bulunmaktadır.

Kara büyü yapılan kişinin kalbine keder, gam ve dert yüklenir. Bu kişi huzursuz olur ve bu kederden, dertten dolayı uyku uyuyamaz hale gelir.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Birçok kötü niyetli büyücü, kara büyü yaparak insanlara zarar vermektedir. Kara büyü oldukça günah ve yanlıştır. Kara büyü çeşitleri oldukça fazladır. Örneğin:

  • Karı kocanın boşanmasını sağlamak amacıyla iki kaşığı birbirine zıt bağlayarak bir yerlere gömme.
  • Ölen kişinin cenazesinden kalan sabunlu suya toplu iğne batırma gibi çeşitli kara büyüler vardır.

Kara Büyü Nelerden Yapılır?

Kara büyünün yapımında yarasa gözü, yarasanın kanı, kedi kanı, kedi idrarı, kedi cesedi, kurbağanın kanı ya da gözü, mezar toprağı, ceset parçaları gibi korkunç malzemeler kullanılmaktadır. İsimleri bile insanı ürküten bu tarz malzemelerle, insanlara tamamen kötü amaçlı büyüler yapılarak zarar vermek istenmektedir.

Büyü yapmak çok kötü bir olaydır ve yapan ya da yaptıran kişi kafir olur ve dinden çıkar.

Kara Büyüye Karşı Korunma Yolları

Kara büyüden korunmak için birkaç yöntem bulunmaktadır:

  • Günlük dualar ve ibadetler, kişinin manevi korumasını artırır.
  • Koruyucu tılsımlar ve muska kullanımı, kara büyüye karşı savunma sağlar.
  • Uzman bir medyum veya din adamından yardım almak, kara büyünün etkilerini ortadan kaldırabilir.

Sonuç olarak, kara büyü hem dini hem de etik açıdan yanlış ve zararlı bir uygulamadır. İnsanların bu tür kötü niyetli büyülerden uzak durması ve manevi koruma yollarını araması önemlidir.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

soru

asena orak

04 Haziran 2024 Salı

bana çok kötü büyü yaptılar ölümden döndüm ve aklımı kayıp ettim ve şimdi deprsyon ilacı kullanyorum iyiyim nasıl kurtula bilirim kara büyüden öneri istyorum

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Asena Orak, yaşadığın süreç gerçekten çok zor görünüyor ve senin için en iyisini diliyorum. Kara büyüden kurtulmak için öncelikle bir uzmandan, örneğin bir psikolog veya psikiyatristten profesyonel destek almanı öneririm. Ayrıca, manevi anlamda da rahatlamanı sağlayacak aktivitelerde bulunabilirsin. Dua etmek, meditasyon yapmak veya güvenilir bir hocadan yardım almak da sana iyi gelebilir. En önemlisi, seni destekleyen ve yanında olan insanlarla vakit geçirmen ve olumlu düşünceleri benimsemendir. Kendine iyi bak ve umarım en kısa zamanda daha da iyi hissedersin.

2. Cevap
cevap

Gazal

Merhaba, yapılan büyülerin çeşitleri çok farklıdır. Bu nedenle büyülerin ortadan kaldırılması da büyüye göre değişiklik göstermektedir. Büyülerin çözülebilmesi için en azından büyüye ait herhangi bir iz bulmanız çok önemlidir. Büyüler dini yollarla çözülebileceği için işini iyi bilen dini hocalarla görüşmenizde fayda vardır. Bol bol dua etmeyi ihmal etmeyin.

3. Cevap
cevap

Ferzane

Bazı büyülerin insanlara etkisi olabilir ama korkmayın güvene bildiğiniz bir hocaya danışın büyü yapmak ve yaptırmak büyük günahtır bol bol dua okuyun buna iyi gelecek dualar Ayetel kürsi, Nas, Felak sureleri içinizin rahatlaması içinde İnşirah suresini okuyun etkisini göreceksiniz.

soru

Duacı

27 Mayıs 2024 Pazartesi

kardeşlerim, büyüden kesinlikle UZAK DURUN. Dua ile Allaha yönelin.

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Duacı, sizinle tamamen aynı fikirdeyim. Büyü, kişinin ruhsal ve psikolojik sağlığını olumsuz etkileyebilir. Dua, insanın iç huzurunu bulmasına ve Allah'a daha yakın hissetmesine yardımcı olur. Her zaman doğru yoldan şaşmamak ve manevi değerlerimize sahip çıkmak en iyisidir.

2. Cevap
cevap

Tedü

Büyü yapanın da yaptıranında öbür dünyası şüpheli , allah herkese bir kader çizmiş kimse kimsenin kederini değiştiremez , ancak allah ol derse olur . ‘ Kün fe yekün. ‘ yanlız allah ‘ a aittir . İnşallah kimse büyü yaptırmaz vede uzak durur . Çok tehlikeli ve zararlıdır .

soru

hatice

13 Mayıs 2024 Pazartesi

bizim ailede de büyü vardı .yıllarca uğraştık gitmediğimiz hoca kalmadı

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Hatice Hanım, büyü ile ilgili yaşadığınız zorlukları duymak üzücü. Bu tür durumlar gerçekten çok yıpratıcı olabiliyor. Umarım sonunda bir çözüm bulup rahatlığa kavuşmuşsunuzdur. Bu süreçlerde moralinizi yüksek tutmak ve sevdiklerinizden destek almak çok önemli. Her şeyin daha iyi olması dileğiyle.

2. Cevap
cevap

Durukan

Merhaba, hatice hanım büyü yapmakta, yaptırmakta Allah katında yeri yoktur.

soru

selam

08 Mayıs 2024 Çarşamba

kara büyülerden nasıl kurtulabılırızz.buyulerı nasıl bulacagız .kime gittiysm buyu var dıyor uzerınde onca muska turlu dalar ama sonrasında yıne baktırdıgımızda uzerınızde buyu var muska yapılmıs denılıyor

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Selam,

Bu tür durumlarda öncelikle sakin olmaya ve paniğe kapılmamaya çalış. Kara büyü veya muska gibi konularda uzman olan, güvenilir bir kişiden yardım almak önemlidir. Alanında tanınmış ve olumlu geri bildirimler alınmış bir uzmandan destek almanı öneririm. Ayrıca, manevi olarak kendini güçlendirmek için dua etmek ve pozitif düşüncelerle hareket etmek de faydalı olabilir. Başka bir yol ise, tıbbi ve psikolojik destek alarak durumunu değerlendirmek ve gerekirse profesyonel yardım ile çözüm aramaktır. Unutma ki, bu tür durumlarda sahtekarların tuzağına düşmemek için dikkatli olmak çok önemlidir.

2. Cevap
cevap

İlhan

Merhaba, selam kardeşim Allah büyü yaptıran ve büyüyle uğraşan insanları ıslah etsin.

soru

yasin

06 Mayıs 2024 Pazartesi

su an benimde yuvam yıkılmak üzere.kime sordumsa büyü oldunu söylediler.esim ( allah esirgesin) onu oldurecegimden korkuyomus.bu yüzden cocuklarımızıda alıp annesinin yanına gidip boşanma davası açtı.bu kara buyu konusunda bilgi sahibi olan birileri varsa allah rızası için yardımcı olun

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Yasin Bey, çok zor bir durumdan geçtiğiniz belli ve bu konuda üzgün olduğumu belirtmek isterim. Büyü ya da benzeri konularla ilgili net bilgi sahibi değilim ancak size tavsiyem, öncelikle bir uzmana, özellikle psikolojik destek alabileceğiniz birine başvurmanız olur. Eşinizle iletişimi koparmadan, sakin bir şekilde sorunlarınızı ele almanız önemlidir. Belki de profesyonel bir aile terapistine başvurmak, bu süreci daha sağlıklı yönetmenize yardımcı olabilir. Umarım her şey en kısa zamanda yoluna girer.

2. Cevap
cevap

Koçaker

Yasin bey bu büyü tarzı şeylere çok inanmayın. Belki olabilir ama çok düşük bir ihtimal, eşinizin sizden sakladığı bir psikoloji sorunu olabilir, sizin yaptığınız bir şeyi yanlış anlamış olabilir, en kötüsü de yuvanızın dağılmasını isteyen biri eşinizi sizin hakkınızda doldurmuş ve ikna etmiş olabilir. Eşiniz korkuyorsa çocuklarınıza sorun.

soru

Şifa

05 Mayıs 2024 Pazar

Adet kanından büyü yapılmış bunu hangi dualar la bozabilir

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

ޞifa, bu tür durumlarla başa çıkmak için Fatiha, Ayetel Kürsi ve Felak-Nas surelerini okumanı tavsiye ederim. Allah yardımcın olsun.

soru

meryem merdan

27 Nisan 2024 Cumartesi

benim eltim bana huzur vermiyo herşeyime karışıyo benimle çok kavga ediyo benden uzaklaşsın dilini baglatmak istiyombenden korsun yaklaşamasın kocasıylada arsı açılsın hergün evinde huzursuzluk yaşasın çünkü bana çok çektirdi hala devem ediyo

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Meryem Hanım, zor bir durum yaşadığınızı anlayabiliyorum. Ancak, başkalarına zarar vermek veya olumsuz dileklerde bulunmak yerine, daha yapıcı bir yaklaşım benimsemek her zaman daha iyidir. Belki bir arabulucu yardımıyla sorunlarınızı konuşabilir ve anlaşma yoluna gidebilirsiniz. Huzur ve mutluluk dileklerimle.

soru

ADEM SARAL

19 Nisan 2024 Cuma

BANA BİR FALCI GELDİ KAHVE FALIMA BAKMAK İSTEDİ FİNCANI KAPATTIM BİRAZ SONRA FİNCANI AÇTI BEN BU FALA BAKMAM DEDİ SENDE KARA BÜYÜ VAR DEDİ BU NASIL BOZULUR

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Adem Saral, bu tür durumlarda en doğru yol, bir uzmana başvurmaktır. Kara büyü ya da benzeri iddialar hakkında kesin bilgi verebilecek veya müdahale edebilecek kişilerin, bu konuda eğitim almış ve güvenilir olduğundan emin olmalısın. Ayrıca, manevi konularda destek almak istediğinde, güvenilir ve bilinen bir yol izlemenin çok önemli olduğunu unutma.

2. Cevap
cevap

Ukuş

Merhaba, adem bey öncelikle gerçek falcı diye birşey yoktur. Rabbimden başka kimse herşeyi bilemez fal bakmakta baktırmakta oldukça günahtır. Tavsiyem çokta güvenmeyin ama yinede gerçek din ehli hocalara bi görünün derim.

soru

Habbab

17 Nisan 2024 Çarşamba

Kara büyü gerçekten varsa son derece korkutucu. Hiç tanımadığınız biri bile, size kara büyü yoluyla zarar verebilir. Fikri dahi ürkünç.

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Sevgili Habbab,

Düşüncelerinize tamamen katılıyorum. Kara büyü gibi mistik konular, belirsizlikleri ve bilinmezlikleri nedeniyle çoğu insanı korkutur. Bu tür bir tehdidin var olması düşüncesi bile ürkütücü olabilir. Ancak, bu konuda bilimsel ve rasyonel bir yaklaşım izlemek önemlidir. Olumsuz düşüncelerden kaçınmak ve pozitif bir zihin yapısına sahip olmak, hayatınıza olumlu etkiler sağlayabilir.

Sevgiler,
[Your Name]

2. Cevap
cevap

Sarkan

Kara büyü her türlü zararı verebiliyor. Kara büyü kişinin sağlığına, canına, malına ve ailesine kötü amaçlı yapılabiliyor. Ve kara büyünün yapıldığı malzemeler o kadar kötü şeyler ki yapan ve yaptıran kişinin midesi nasıl kaldırıyor. Kedi kanından, kedi idrarına kadar ve bunun gibi bir çok şeyle yapılıyor kara büyü.

soru

Serap

16 Nisan 2024 Salı

Arkadaslar,

siz kalbinizi allaha yönlendirin, allahtan yardim dilegin, ondan baskasi size yardim edemez. Sizi koruyamaz. Unutmayinki kulla rahman arasina hic kimse giremez. Kalbinizi ferrah tuttun. Yapanda yaptirarijda ne bu dünyada ne öbür dünyada yeri yoktur.

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Sevgili Serap,

Söylediklerin gerçekten çok anlamlı ve derin. İnsanların zor zamanlarında Allah’a yönelip ondan yardım dilemeleri gerçekten önemli. İnanç ve dua, insanın iç huzurunu bulmasında büyük rol oynayabilir. Allah’ın rahmeti ve koruması, kişinin kalbini ferah tutmasına yardımcı olur. Bu güzel düşüncelerini paylaştığın için teşekkür ederim.

2. Cevap
cevap

Tarhun

Merhaba, serap hanım çok güzel yazmışsınız şüphesiz Allah istemezse bir yaprak oynamaz buna inanıyoruz amenna ve saddekna, ‘büyü yapanın da yaptıranın da öbür dünyada yeri yoktur.’ Diye bir ayet vardır, yalanlayanların vay haline Allah büyünün gazabından korusun bizleri Allah tektir.

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Amin Duası Okunuşu ve Anlamı

Amin Duası Okunuşu ve Anlamı

Popüler İçerikler

Cünüpken Oruç Tutulur mu?

Cünüpken Oruç Tutulur mu?

Editörün Seçtiği

Vird-i Settar Duası

Vird-i Settar Duası

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Tövbe Duası Oku

Tövbe Duası Oku

Salavat Duaları Okunuşu ve Anlamı

Salavat Duaları Okunuşu ve Anlamı

Hamile Kalmak İçin Dua Okunuşu ve Anlamı

Hamile Kalmak İçin Dua Okunuşu ve Anlamı

Huzursuzluk İçin Okunacak Dua Okunuşu ve Anlamı

Huzursuzluk İçin Okunacak Dua Okunuşu ve Anlamı

Hıdırellez Duası Nasıl Yapılır?

Hıdırellez Duası Nasıl Yapılır?

Güncel

Huzur Duası Okunuşu ve Tefsiri

Huzur Duası Okunuşu ve Tefsiri

Güncel

Hz. Yusuf'un Duası Okunuşu ve Anlamı

Hz. Yusuf'un Duası Okunuşu ve Anlamı

Miraç Kandili Gecesi Okunacak Dualar

Miraç Kandili Gecesi Okunacak Dualar

Kavuşma Duası Okunuşu ve Anlamı

Kavuşma Duası Okunuşu ve Anlamı

Mevlit Duası Okunuşu ve Anlamı

Mevlit Duası Okunuşu ve Anlamı

Rabbena Duası Okunuşu ve Anlamı

Rabbena Duası Okunuşu ve Anlamı

Bebeklerin Uyuması İçin Dua

Bebeklerin Uyuması İçin Dua

Panik Atak İçin Okunacak Dua

Panik Atak İçin Okunacak Dua

Aşık Etme Duası Okunuşu ve Anlamı

Aşık Etme Duası Okunuşu ve Anlamı

Kuduriye Duası Okunuşu ve Anlamı

Kuduriye Duası Okunuşu ve Anlamı

Yol Duası Okunuşu ve Anlamı

Yol Duası Okunuşu ve Anlamı

Barışmak İçin Dua

Barışmak İçin Dua

Sahur Duası Okunuşu ve Anlamı

Sahur Duası Okunuşu ve Anlamı

Beladan Kurtulma Duası Okunuşu ve Anlamı

Beladan Kurtulma Duası Okunuşu ve Anlamı

Başarı Duası Okunuşu ve Anlamı

Başarı Duası Okunuşu ve Anlamı

Nur Duası Okunuşu ve Anlamı

Nur Duası Okunuşu ve Anlamı

Dil Bağlama Duası Okunuşu ve Anlamı

Dil Bağlama Duası Okunuşu ve Anlamı

Boy Uzatma Duası Okunuşu ve Anlamı

Boy Uzatma Duası Okunuşu ve Anlamı

Rızık Açma Duası Okunuşu ve Anlamı

Rızık Açma Duası Okunuşu ve Anlamı

Güzel Görünme Duası Okunuşu ve Anlamı

Güzel Görünme Duası Okunuşu ve Anlamı