Şahmeran Duası Oku
11 Temmuz 2024

Şahmeran Duası Oku

Şahmeran Duası ve Önemi

Şahmeran duası, İslami literatürde Allah nazarında makbul olan dualardan biri olarak kabul edilir. İçeriğinde Allah'ın isimleri bulunduğundan dolayı, çeşitli dilekler için okunabilir. Bu duanın etkisi hızlı olacağına inanılır. Duayı abdestli olarak okumak önemlidir. Duaya hamd ederek, besmele ve salavat ile başlamak, niyetin çabuk gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. İşe girmek isteyenler, kısmetini arayanlar, psikolojik sorunları olanlar ve genel olarak her türlü sorun yaşayan kişiler bu duayı okumalıdır. Bu dua, en az 7 gün boyunca düzenli olarak okunursa, her türlü derde deva olacağına inanılır. Duanın içeriği kelime-i tevhid ve Esma-i ilahilerden oluştuğundan, okuma şekillerine riayet eden hastalar, Allah'ın izniyle iyileşmektedir.

Şahmeran Duası Nasıl Okunmalıdır?

  • Sevgi ve muhabbet isteyenler, 3 gün boyunca 61 defa okumalıdır.
  • Her türlü dilek için 41 defa okunmalıdır.
  • Geceleri rahat uyumak isteyenler, 3 kez okumalıdır.
  • Nazardan korunmak için 7 defa okunmalıdır.
  • Cin ve şeytan şerrinden korunmak, günahların affı, gönül rahatlığı ve kötülüklerden sakınmak için her gün sabah ve akşam birer kez okunmalıdır.
Allahu la ilahe illa Huvel Hayyul Kayyum. Allahu la ilahe illa Huvel Aliyul Hakim.
Allahu la ilahe illa Huves Semiul Alim. Allahu la ilahe illa Huver Rahmanürrahim.
Allahu la ilahe illa Huvel Vahidul Ehad. Allahu la ilahe illa Huvel Ferdül Varid.
Allahu la ilahe illa Huve Raufur Rahim. Allahu la ilahe illa Huvel Aziz'ur Rahim.
Allahu la ilahe illa Huvez Zahirul Batınu. Allahu la ilahe illa Huvel Ahadus Samedu.
Allahu la ilahe illa Huvel Fetta'ul Alim. Allah'u la ilahe illa Huvel Aziz'ul Alim.
Allahu la ilahe illa Huvel Hannan'ul Mennan'ul Deyyan. Allahu la ilahe illa Huvel Kadir'ul Kahiru.
Allahu la ilahe illa Huver-Rafiul Alim. Allahu la ilahe illa Huver-Rabbül arş'il Azim.
Allahu la ilahe illa Huvel Melikul Kudüs. Allahu la ilahe illa Huvel Hamdul mubin.
Allahu la ilahe illa Huvel Bais'ul Varis. Allahu la ilahe illa Huvel Esmaul Hüsna.

Huvel Hayy'u la ilahe illa Huve Fadi'u Muhlisine Lehuddiyn.

Subhane birahmetike ya erhamerrahimin.

Velhamdu-lillahi Rabbil alemin.

Ek Bilgiler

Şahmeran duası, sadece duaların kabulü için değil, aynı zamanda manevi huzur ve sükunet için de okunabilir. Bu duayı okumadan önce niyet etmek önemlidir. Kalpten gelen samimi dualar, Allah tarafından daha makbul sayılır. Ayrıca, dua esnasında konsantrasyonun yüksek olması, duaların kabulüne katkı sağlayabilir. Bu nedenle, duayı sessiz ve sakin bir ortamda okumak daha faydalı olacaktır.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

soru

Safiye bozkurt

29 Mayıs 2024 Çarşamba

Oglumun iş bulması için okumuştum kabul oldu şimdide Rabbım kızıma hayırlı bi evlat versin diye okuyorum yalnız inanmak ve gonulden istemek cok onemlıokumaya devam edin olmuyor demeyin mutlaka vakit saat vardır rBbim bu duayla denk getırıyor

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Sevgili Safiye hanım,

Öncelikle güzel haberinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. İnancınız ve sabrınız gerçekten takdire şayan. Umarım kızınıza da hayırlı bir evlat nasip olur. Dualarınızın kabul olması dileğiyle...

soru

ASYA

28 Mayıs 2024 Salı

bu cin çağırma duası sakın okumayın.

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

ASYA, uyarın için teşekkürler. Bu tür konular ciddi ve tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Her zaman dikkatli ve bilinçli olmakta fayda var. Kendine iyi bak.

2. Cevap
cevap

Aksen

Merhaba , büyük bir efsanelerden biridir şahmeran akdeniz bölgesinde yaşamış dev bir yılan şahmeran yılanların şahı olan şahmeranın öldüğünü diğer yılanların bilmediği söylenir kitaplarda , bir rivayete göre de o bölge nin yılanlarının , şahmeranı öldüğünü duyduğunda o bölgeye saldıracağı ve kiyametin sebebinin yılanlardan olacağı söylenir.

soru

Asiye

25 Mayıs 2024 Cumartesi

Arkadaşlar şahmeran duası diye birşey yok. Araştırın göreceksiniz ki sadece büyücüler bu duayı okuyor. Uzak durun du “dua”dan. Başınıza kötü şeyler gelmesin

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Asiye, duygularını ve endişelerini anlıyorum. Dinî konularda dikkatli olmak ve bilgi sahibi olmak gerçekten önemli. İnsanlar bazen bilmeden yanlış yollara sapabilirler. Uyarın için teşekkürler, herkesin dikkatli olması gerektiğini hatırlatıyorsun. Umarım bu konuda daha fazla bilgi sahibi olurlar ve doğru yolu bulurlar.

2. Cevap
cevap

Seraya

Kuran-ı kerimde ve hadisler dışında var olduğu söylenen dualar sonradan ortaya çıkarılmış ve toplumda bir yer bulmuş dualardır. Dinî dayanağı var veya yok bilinmez. Buradaki temel unsur şudur Dua Allah ile kul arasında olan ve tamamen kişiye has tayin edilmiş yakarmadır.

soru

Emine YIlmaz

24 Mayıs 2024 Cuma

Ben bu duayı uzun zamandır okuyorum.Allahın izniyle niyetlerim kabul oluyor.

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Çok sevindim Emine Yılmaz Hanım. Dualarınızın kabul olması gerçekten büyük bir mutluluk kaynağı olmalı. İnancınızı koruyup bu güzel alışkanlığınıza devam etmeniz dileğiyle. Allah niyetlerinizi her daim hayırlı kılsın.

2. Cevap
cevap

Belkıs

Fatma Hanım bu duayı okuyabilirsiniz Allah ın esmalarından kudretinden büyüklüğünden bahsediyor Siz o bilmeden yorum yapanlarada inanmayın çağırma filan yok burda abdest alın kalben inanın

3. Cevap
cevap

fatma

Gerçekten oylemi kimileri okumayın için çağırma duası yazmış korktum bende is için okucaktim şimdi kararsız kaldım

soru

Kutsalan

24 Mayıs 2024 Cuma

Şahmeran duası kesinlikle ihmal edilmemelidir. Çok önemli ve etkili bir duadır. Allah hepimizi nazarlardan, sıkıntılardan korusun.

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Kutsalan, bu güzel ve anlamlı yorumun için teşekkür ederim. Şahmeran duasının önemini vurgulaman çok değerli. Allah hepimizi nazarlardan ve sıkıntılardan korusun. Sağlık ve huzur içinde olmanı dilerim.

soru

Menekşe

22 Mayıs 2024 Çarşamba

Bende şahmeran duasını okumuştum ve dileğim kabul olmuştu

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Menekşe, şahmeran duasının sana yardımcı olması ve dileğinin kabul olması ne kadar güzel! Bu tür manevi deneyimler, insanın iç huzurunu ve moralini yükseltebiliyor. Senin adına gerçekten çok sevindim. Umarım bundan sonraki dileklerin de aynı şekilde kabul olur ve hayatında hep güzel şeylerle karşılaşırsın. Kendine iyi bak!

2. Cevap
cevap

Zeynep

Kaç gunde isteyin yerine geliyor ?

soru

yasar

19 Mayıs 2024 Pazar

allahula ilahe normalde allahüla olarak okunması gerekmiyormu admin cevap bekliyorum

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Yaşar Bey, bu konuda haklısınız. Arapça okunuşta "Allahülâ" şeklinde olması doğrudur. Sorunuz için teşekkür ederim.

soru

Turgay

16 Mayıs 2024 Perşembe

KENDİNİ NE KADAR ANLATIRSAN ANLAT ANLATABİLDİKLERİN , KARŞINDAKİNİN ANLAYABİLECEĞİ KADARDIR

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Turgay, düşüncelerinize tamamen katılıyorum. Gerçekten de, birini ne kadar ayrıntılı anlatmaya çalışsak da, karşı tarafın anlama kapasitesi ve yorumlama biçimi her şeyi değiştiriyor. İletişimde sadece anlatanın değil, dinleyenin de büyük bir rolü var. Bu yüzden, karşıdakinin bizi ne kadar anladığı da bir o kadar önemli ve değişken.

2. Cevap
cevap

Melisa Eda

Merbaha, turgay bey o kadar doğru bir kelimeyi hatırlattınız ki, kesinlikle kendi anlayabildiğimiz bazı şeyleri başkaları da anlıyor zannediyoruz tüm sıkıntılar bu yüzden çıkıyor.

soru

Nurcan

11 Mayıs 2024 Cumartesi

Çok etkili olduğundan eminim

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Nurcan, böyle düşündüğün için çok sevindim. Herkesin deneyimi farklı olabilir, ancak senin memnun kalman bizim için çok değerli. Yorumunla bu etkili ürün veya hizmet hakkında olumlu geri bildirimde bulunman, başkaları için de yol gösterici olacak. Teşekkürler!

2. Cevap
cevap

Sevdalı

Daha önce bu duayı herhangi bir dileğinizin gerçekleşmesi için okudunuz mu, işe yarar mı? Ayrıca bu duayı adetli olunan günler de de okunabilir mi? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. Duayı yazandan da Allah razı olsun.

soru

Leyla

09 Mayıs 2024 Perşembe

Kocam hapiste bana dua edin çok zor durumdayım

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Leyla Hanım, yaşadığınız zor durumu anlıyorum ve sizi desteklemek adına dualarımı eksik etmeyeceğim. Güçlü kalmaya çalışın; bu süreçte size en iyi gelen şeyleri yaparak moralinizi yüksek tutmaya özen gösterin. Her şeyin en kısa sürede düzelmesini dilerim.

2. Cevap
cevap

Duyal

Merhaba, leyla hanım inşallah kocanız hapisten çıkıp bir an önce özgürlüğüne kavuşur. ‘Veme keri,vemekerallahu vallahu Hayrul mekirin.’ Çokça bunu dilinizden eksik etmeyin anlamı kim ki tuzak kurduysa tuzağını onlara çevir, Allahım demektir. Kocanızın da suçu yoksa bir an önce kurtulur.

soru

fatıma

04 Mayıs 2024 Cumartesi

rabbim hepimizin yardımcısı olsun Benim oğlum için de dua edin rabbim şifa versin allaha emanet olun

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Fatıma hanım, dualarınız kabul olsun. Oğlunuz için en içten dileklerimle şifa diliyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun ve sizlere sabır versin. Allah'a emanet olun.

2. Cevap
cevap

Oskan

Merhaba, fatıma hanım allah oğlunuza şifalar versin, hasta olan tüm insanlara rabbim şafi ismiyle şifalıklar nasip etsin.

soru

Koni

04 Mayıs 2024 Cumartesi

Benimde eşimle sıkıntılarım var rabbim inşallah bizi kavusturur

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Koni, umarım en kısa zamanda eşinizle olan sıkıntılarınız sona erer ve birbirinize tekrar kavusursunuz. Dualarım sizinle. Sabırla ve sevgiyle bu süreci atlata bilirsiniz.

2. Cevap
cevap

Cübeyr

Merhaba, koni inşallah eşinizle kavuşup mutlu olursunuz. Huzur en büyük servettir o yoksa herşey boştur sizde sabredin emin sabır en güzel şeyler getirecek.

soru

semra

21 Nisan 2024 Pazar

arkadaşlar duanın anlamı budur Gerçek Hayat Sahibi, Her şeye Hayat veren ve Ayakta tutan Allahım Senden Başka İlah Yoktur Her şeyin her şeyden Yüce ve Hikmet Sahibi Allahım Senden Başka İlah Yoktur Gizli ve Açık her şeyi İşiten ve her şeyi Bilen Allahım Senden Başka İlah Yoktur Her şeye Çok Merhametli ve Çok Merhamet Edici Olan Allahım Senden Başka İlah Yoktur. Her şeyin Tek,ortağı olmadan ve Yalnız Yaratıcısı Allahım Senden Başka İlah Yoktur Her şeyin Varlığını Bildiği Ve Eşi Benzeri Olmayan Allahım.Senden Başka İlah Yoktur Yaratılanlara Karşı şefkatli ve merhametli Olan Allahım.Senden Başka İlah Yoktur Azameti Büyük ve her şeye Galip ve Merhametli Olan Allahım Senden Başka İlah Yoktur İstediği zaman Apaçık ortada olan; algılanabilen ve İstediği Zaman Gizli, ortada olmayan; algılanamayan..Allahım Senden Başka İlah Yoktur Hiçbir Dengi ve Ortağı Olmayan ve Tek olan ve Hiçbirşeye İhtiyacı Olmayan Allahım Senden Başka İlah Yoktur Her şeyi hikmetle açan ve her şeyi Hakkıyla Bilen Allahım Senden Başka İlah Yoktur Her şeye Galip ve Azameti Büyük Olan ve her şeyi Hakkıyla Bilen Allahım Senden Başka İlah Yoktur Yarattıklarına sonsuz merhamet sahibi ,hakiki iyilik ve ihsan sahibi olan ve hiçbir amelini zayi etmeden karşılığı veren Allahım.Senden Başka İlah Yoktur Herşeye gücü yeten Kadir ve Düşmanlarını Kahreden Allahım Senden Başka İlah Yoktur İstediğini Yükselten ve Hakiki İlim Sahibi olan Allahım Senden Başka İlah Yoktur Her şeyin ve Büyük Arşın Sahibi Allahım Senden Başka İlah yoktur Her şeyin ve mülkün sahibi ve Her türlü hata, gaflet ve acizlikten uzak olan Allahım Senden Başka İlah Yoktur Hamd ve Övgü Sahibi olan Hamdimiz ve Övgümüz Apaçık Ancak Sanadır Allahım. Senden Başka İlah Yoktur Ölenleri diriltecek Olan ve Tüm Varlıkların gerçek Varisi Olan Allahım Senden Başka İlah Yoktur Allahım Senden Başka İlah Yoktur. Tüm Güzel İsimler Sana aittir

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Semra Hanım, paylaştığınız dua gerçekten çok derin ve anlamlı. Allah'ın yüceliğini, merhametini ve kudretini çok güzel bir şekilde ifade etmişsiniz. Bu tür dualar, inananlar için büyük bir teselli ve huzur kaynağıdır. Her şeyin sahibi ve yaratıcısı olan Allah'a yönelmek, O'na olan güvenimizi ve teslimiyetimizi arttırır. Paylaşımınız için teşekkürler, umarım herkes için faydalı olur.

2. Cevap
cevap

fatma

Bu duanin anlamını nerden buldunuz

soru

Mehmet

17 Nisan 2024 Çarşamba

Allahın isimlerini anmanın nasıl bir büyücükukle alakası olabilirki önemli olan ne niyetle okuduğundur

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Mehmet bey, kesinlikle katılıyorum. Allah'ın isimlerini anmak, niyet ve kalpten gelen bir ibadettir. Bu tür konulara kötü niyetle yaklaşmak doğru değil. Allah'ın isimlerini anarken amacımız, O'na yaklaşmak ve manevi huzur bulmaktır.

soru

nilgün solmaz

16 Nisan 2024 Salı

3 gün boyunca 61 adet mi,yoksa her gün 61er adet mi?

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Merhaba Nilgün Solmaz,

Sorunuzu netleştirmek gerekirse, 3 gün boyunca toplamda 61 adet mi kastediliyor, yoksa her gün ayrı ayrı 61 adet mi kastediliyor? Eğer her gün 61 adet demek istiyorsanız, toplamda 3 günde 183 adet yapar. Ancak bu kadar net bir bilgiyle doğru yanıtı verebilmem için biraz daha ayrıntıya ihtiyacım var. Detay verirseniz daha çok yardımcı olabilirim.

Teşekkürler,

2. Cevap
cevap

Sebla

3 gün boyunca her gün 61 adet okumalısınız.

soru

Cemile

15 Nisan 2024 Pazartesi

Evimin satılması ve borçlarımdan kurtulmak için geçkez okumamız lazım

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Merhaba Cemile Hanım,

Öncelikle zor bir durumdan geçtiğinizi anladığımı belirtmek isterim. Ev satışı ve borçlarınızı ödeme konusu ciddi ve dikkatle ele alınması gereken bir konu. Geçkez okuma ile ilgili daha detaylı bilgi veya yardım almak için bir uzmana danışmanızı öneririm. Umarım en kısa sürede rahatlığa kavuşursunuz.

Sağlıcakla kalın,

soru

Şirin

13 Nisan 2024 Cumartesi

Ben çok kötü günler geçiriyorum Allah rızası için benim için de dualarınızı esirgemeyin Şimdiden Allah razı olsun din kardeşlerim hepinizden

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

ޞirin, zor zamanlardan geçtiğini duymak gerçekten üzücü. Dualarımızda seni unutmayacağız. Allah'tan, sana güç ve sabır vermesini dilerim. İnşallah bu sıkıntılı günler de en kısa zamanda geride kalır. Unutma ki, her zorluktan sonra bir kolaylık gelir. Allah yardımcın olsun.

2. Cevap
cevap

Özten

Merhaba, şirin hanım inşallah kötü günleriniz geri kalır. Duayı dilinizden düşürmeyin namaz kılın huzur bir tek Allahtadır.

soru

derya

11 Nisan 2024 Perşembe

Eşimden ayrılmak üzereyim kaç defa okumam lazım

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Derya Hanım, yaşadığınız bu zor dönemde hissettiklerinizin çok yoğun ve karmaşık olduğunu tahmin edebiliyorum. Ayrılık süreci herkes için farklı şekillerde ilerleyebilir ve kendinizi toparlamak için ne kadar zamana ihtiyacınız olduğu kişisel bir durumdur. Bu süreçte size destek olabilecek bir uzmandan yardım almak faydalı olabilir. Kendinize zaman tanıyın ve bu süreçte duygularınızı anlamaya çalışın. Unutmayın ki, kendi mutluluğunuz ve esenliğiniz her şeyden önemlidir.

2. Cevap
cevap

Sarahat

Eşinizle ayrılmak istemiyorsanız yahut dostça ayrılıp sevgi ve muhabbetiniz olsun istiyorsanız 3 günde 61 defa okuyabilirsiniz.

soru

kadir

09 Nisan 2024 Salı

kısmetim acılmıyor neden acaba ne yapmam gerelir

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Merhaba Kadir,

Kısmetinin açılmaması çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir. Öncelikle, kendine olan güvenini ve pozitif enerjini artırmaya çalışmalısın. Kendini geliştirmek için yeni hobiler edinmek, sosyal çevreni genişletmek ve yeni insanlarla tanışmak iyi bir başlangıç olabilir.

Ayrıca, olumsuz düşüncelerden ve negatif enerjiden uzak durmak çok önemlidir. Meditasyon ve farkındalık egzersizleri bu konuda yardımcı olabilir. Unutma ki, kendi iç huzurunu bulduğunda ve kendinle barışık olduğunda, kısmetin de açılmaya başlayacaktır. Kendine zaman tanı ve sabırlı ol, her şey yoluna girecektir.

Umarım bu tavsiyeler faydalı olur.

Sevgiler,
Kadir

2. Cevap
cevap

Gülrana

Üzerinizdeki çekingenliği atmak gerekir. Kişisel gelişim kitapları okumalı, hitabet sanatını öğrenmeli ve girişken olmalısınız. Sevdiğiniz ve ilgi duyduğunuz bir alan, dans, muzik, tiyatro ve benzeri, varsa bu gibi kurslara ve etkinliklere katılıp size benzeyen insanlarla tanışma ve kaynaşma şansınızı arttırırsınız. Kismetiniz açılır mi bilinmez ama şansınız daha fazla olacaktır.

soru

Sinan

08 Nisan 2024 Pazartesi

Büyük borç sıkıntısı içindeyim. Dualarınızda beni de ortak ediniz. Allah dualarınızı kabul etsin

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Sinan, bu zor durumda olduğun için çok üzgünüm. Umarım en kısa zamanda bu sıkıntıdan kurtulursun. Dualarım seninle, Allah yardımcın olsun ve dualarını kabul etsin.

2. Cevap
cevap

Kayrar

Merhaba, sinan bey Allah tüm sıkıntılarınızı gidersin inşallah, sabredin mutlaka sabrın sonu selamettir.

soru

Aysem

07 Nisan 2024 Pazar

Esimle kavga ediyoruz sürekli yuvam yıkılacak nolur dua edin

Cevap yaz
1. Cevap
cevap

Admin

Merhaba Aysem,

Öncelikle içinde bulunduğun durumun ne kadar zor olduğunu anlıyorum. Bazen hayatın getirdiği zorluklar ve stresler ilişkilerde çatışmalara yol açabilir. Dua etmek elbette ki bir destek olabilir, ancak belki de bir uzmandan yardım almak, çift terapisine gitmek ve birbirinizi daha iyi anlamak için adımlar atmak da faydalı olabilir. Umarım en kısa zamanda huzur ve mutluluğu bulursunuz.

2. Cevap
cevap

Bezmi Alem

Merhaba, ayşe hanım inşallah düzelir aranız çok dua edin. Allah’ın isimlerinden olan ya halim lafsını çok dillendirin rabbim bütün yuvalara huzur versin.

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Şeytandan Korunma Duası

Şeytandan Korunma Duası

Kalem Duası Okunuşu ve Anlamı

Kalem Duası Okunuşu ve Anlamı

Editörün Seçtiği

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Vird-i Settar Duası

Vird-i Settar Duası

Hapisten Kurtulma Duası Okunuşu ve Anlamı

Hapisten Kurtulma Duası Okunuşu ve Anlamı

Soğutma Duası Okunuşu ve Anlamı

Soğutma Duası Okunuşu ve Anlamı

İstiğfar Duası Okunuşu ve Anlamı

İstiğfar Duası Okunuşu ve Anlamı

Bel Ağrısı İçin Dua Okunuşu ve Anlamı

Bel Ağrısı İçin Dua Okunuşu ve Anlamı

Güncel

Birinin Evine Gelmesini İstemiyorsan Okunacak Dua

Birinin Evine Gelmesini İstemiyorsan Okunacak Dua

Güncel

Anne Duası Almanın Önemi

Anne Duası Almanın Önemi

Güncel

Sahur Duası Okunuşu ve Anlamı

Sahur Duası Okunuşu ve Anlamı

İşe Başlama Duası Okunuşu ve Anlamı

İşe Başlama Duası Okunuşu ve Anlamı

Rabbena Atina Duası Okunuşu ve Anlamı

Rabbena Atina Duası Okunuşu ve Anlamı

Hasta Duası Okunuşu ve Anlamı

Hasta Duası Okunuşu ve Anlamı

Güzel Rüya Görmek İçin Dua Okunuşu ve Anlamı

Güzel Rüya Görmek İçin Dua Okunuşu ve Anlamı

Barışmak İçin Dua

Barışmak İçin Dua

Nafile Oruç Nedir ve Nasıl Tutulur?

Nafile Oruç Nedir ve Nasıl Tutulur?

Tuncina Duası Okunuşu ve Anlamı

Tuncina Duası Okunuşu ve Anlamı

Heyecanlanmamak İçin Dua Okunuşu ve Anlamı

Heyecanlanmamak İçin Dua Okunuşu ve Anlamı

Hasta İçin Dua Okunuşu ve Anlamı

Hasta İçin Dua Okunuşu ve Anlamı

Mezarlıkta Okunacak Dua Okunuşu ve Anlamı

Mezarlıkta Okunacak Dua Okunuşu ve Anlamı

Hatme Duası Okunuşu ve Anlamı

Hatme Duası Okunuşu ve Anlamı

Salaten Tuncina Duasi Okunuşu ve Anlamı

Salaten Tuncina Duasi Okunuşu ve Anlamı

Rüyada Dua Okumak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Dua Okumak Rüya Yorumu ve Anlamı

En Kuvvetli Dua Okunuşu ve Anlamı

En Kuvvetli Dua Okunuşu ve Anlamı

Zihin Açıklığı İçin Dua

Zihin Açıklığı İçin Dua

Ateş Düşürmek İçin Okunacak Dua Okunuşu ve Anlamı

Ateş Düşürmek İçin Okunacak Dua Okunuşu ve Anlamı

Düğün Duası Okunuşu ve Anlamı

Düğün Duası Okunuşu ve Anlamı

Özgüven Duası Okunuşu ve Anlamı

Özgüven Duası Okunuşu ve Anlamı